17 Ekim 2009 Cumartesi

arka siradakiler 87 bolum izle

arka sıradakiler 87. bölüm full izle, arka sıradakiler son bölüm, arka sıradakiler son bölüm izle, arka sıradakiler yeni bölüm, arka sıradakiler 18.10.2009 izle

Fox tv ekranlarında 18 Ekim 2009 pazar akşamı yayınlanan arka sıradakiler dizisinin 87. bölümünü canlı full tek parça izle seyretGamze Esra’nın evleneceğini duyunca evi terk eder.

Menderes’in de bir kızı olduğunu ve onunla aynı sınıfta okuduğunu bilmeyen Gamze, annesinin evliliğinden sonra karşılaşacağı asıl sürprizden habersizdir.

Burak, Zehra’nın peşine düşer. Okula Zehra’yı görmeye gittiğinde karşısında İbo’yu bulur. İbo’nun gösterdiği tavırdan memnun olan Zehra bir oyun oynamaya karar verir. Sibel üniversite harçlarını protesto etmek için yapılan eyleme İbo’yu da götürür.

Başlarına gelenlerden sonra İbo gösteriye katıldıklarına pişman olur.

Arka sıradakiler bir tiyatro oyunu sergilemek isterken, Suna derslerini ihmal edecekleri gerekçesiyle bu fikre karşı çıkar.

Hulusi ve Zafer’i de yanına alan Suna oyun çalışmalarının iptal edilmesini sağlar. Oktay ve tayfasının ise bu karara boyun eğmeye hiç niyeti yoktur.

İsteklerini kabul ettirmek için plan yapan Arka Sıradakiler çok büyük bir sürprizle karşılaşırlar...

Yapımcı : Birol Güven- MinT

Yönetmen : Hamdi Alkan

Senaryo:Özlem Elginöz,Birol Elginöz,Yelda Açıkgöz

Müzik: Aydın Sarman -Burcu Güven

Oyuncular: Bülent Emin Yarar - Kemal Bülent Çetinaslan- Oktay Sinem Öztürk- Gamze Tuncer Öz- Barış Gülşah Küçükyıldız- Sanem Sevda Dalgıç- Özge Fırat Çöloğlu- İbo Temmuz Karikutal- Yadigar Engin Yavaş- Rıza Mehmet Ulay- Nihat Tuğçe Özbaykal- Ceyda Esin Civangil- Buket Deniz Sarıbaş- Sibel Barış Atay- Saffet Emin Gümüşkaya- Hulusi (Müdür) Engin Yüksel- Zafer

iyi seyirler dileriz

0 yorum: