20 Nisan 2011 Çarşamba

Canan 12. Bölüm Fragmani

Canan 12. Bölüm Fragmani izle, Canan 27 Nisan Fragmani izle, Canan 12.Bölüm Fragmani izle, Canan 27 Nisan 2011 Fragmani izle, Canan 27 Nisan Çarşamba Fragmani izle, 27 Nisan Canan Fragmani izle, 12. Bölüm Canan Fragmani izle, Canan 27.04.2011 Fragmani izle

Canan 12. Bölüm 27 Nisan Bölüm Özeti ;

Selim ve Canan bir yol ayrımına gelmiştir. Selim, sevdiği kadının intikamını mı yoksa kızını mı seçeceğinden emin olmak ister.
Renknaz ise yeğeninin iplerini elinde tutmak için Elif’i kullanmaktadır. Selim’i tehdit eder. Canan’ın gerçekleri öğrenmemesi için elinden geleni yapacaktır. Gerekirse Elif’e evlatlık olduğunu söyleyecektir. Selim, köşeye sıkışmıştır. Elif’in bu kanlı savaşın ortasında kalmasından rahatsızdır.
Bedia annesine söylediklerine pişman olmuştur. Şehri terk etmek üzere olan annesini son bir kez görmek istemektedir. Arabasına atlayıp peşine düşer. Bu yolculuk onu kardeşi ve babasıyla karşı karşıya getirecektir.
Düğümler bir bir çözülmektedir. Sırlar, ortaya dökülmektedir. Artık, herkes için hayat daha da zorlaşacaktır.Canan 12. Bölüm 27 Nisan Fragmani izle

0 yorum: