24 Şubat 2011 Perşembe

Muhteşem Yüzyıl 9. Bölüm Fragmani izle

Muhteşem Yüzyıl 9. Bölüm Fragmani izle, Muhteşem Yüzyıl 2 Mart Fragmani izle, Muhteşem Yüzyıl 9.Bölüm Fragmani izle, Muhteşem Yüzyıl 2 Mart 2011 Fragmani izle, Muhteşem Yüzyıl 2 Mart Çarşamba Fragmani izle, 9. Bölüm Muhteşem Yüzyıl Fragmani izle, 2 Mart Muhteşem Yüzyıl Fragmani izle, Muhteşem Yüzyıl 02.03.2011 Fragmani izle

Muhteşem Yüzyıl 9. Bölüm 2 Mart Bölüm Özeti :

Hürrem, Gülnihal’i köşeye sıkıştırır. Sultan Süleyman’la halvete girenin kim olduğunu bulmasını ister. Gülnihal, Hürrem’in tavırlarından korkar. Halvete girenin kendisi olduğunu saklamaya devam eder.

Sultan Süleyman, Rodos seferi hazırlıklarını sürdürüyor. Rodoslular ise Osmanlı ile yalnız başlarına mücadele edemeyeceklerinin farkında. Avrupa ülkelerinden yardım istiyorlar. Ama Sultan Süleyman bunun olacağını önceden düşünmüş. Tedbirini almıştır.

Bu arada Hürrem, Sultan Süleyman’ın hediye ettiği kürkü giyer. Haremde onunla gezerek sultanlığını ilan eder. Hürrem ile Hatice’nin arkadaşlığı gitgide ilerler. Hatice ile Hürrem’in ilişkilerinin gelişmesi, Valide Sultan’ı rahatsız eder. Valide Sultan, Hürrem hakkında Hatice’yi uyarır.

Hürrem, Sultan Süleyman’ı özlemiş. Geceyi onunla geçirmek ister. Ama lohusa olduğu için engellenir. İbrahim ise Sultan Süleyman’ın yanına Gülnihal’i yollar. Hürrem, Süleyman’la halvete giren cariyenin Gülnihal olduğunu anlar. Hürrem sinirlerine hakim olmakta zorlanır!Muhteşem Yüzyıl 9. Bölüm 2 Mart Fragmani izle

0 yorum: