28 Şubat 2011 Pazartesi

Yer Gök Aşk 29. Bölüm Fragmani izle

Yer Gök Aşk 29. Bölüm Fragmani izle, Yer Gök Aşk 7 Mart Fragmani izle, Yer Gök Aşk 29.Bölüm Fragmani izle, Yer Gök Aşk 7 Mart 2011 Fragmani izle, Yer Gök Aşk 7 Mart Pazartesi Fragmani izle, 29. Bölüm Yer Gök Aşk Fragmani izle, 7 Mart Yer Gök Aşk Fragmani izle, Yer Gök Aşk 07.03.2011 Fragmani izle

Yer Gök Aşk 29. Bölüm 7 Mart Bölüm Özeti ;

Toprak’ın konaktan gidişi herkesi sarsmıştır. Rüzgar süt annesinin yokluğuna bir türlü alışamamıştır. Sürekli ağlayan Rüzgar’ı kimse susturamamaktadır. Yusuf, Sultan sayesinde Toprak’ın Havva yüzünden gittiğini anlamıştır. Havva’ya hesap sorar, büyük bir kavga çıkmıştır. Havva kendisini savunmak için kız kardeşinin Yusuf’a aşık olduğunu söyler. Yusuf böyle bir duruma ne inanır, ne de kabul eder. İki aşık ilk büyük kavgalarını eder.

Hamiyet, Havva’dan kurtulmak için çalışmalarına devam etmektedir. Herkesten habersiz seçtiği gelin adayını Mehmet’in yardımıyla şirkete yerleştirecektir. İş konusunda yardıma ihtiyacı olan Mehmet, Bade’yi seve seve işe alır.

Münevver, Yiğit’in kendisinden kaçıyor olmasına bir türlü anlam verememektedir. Selma ise arkadaşını, Yiğit’in ona karşı hislerinin değişmiş olduğuna ikna etmeye çalışmaktadır. Böylece Yiğit’le Münevver’i sonsuza kadar ayırmayı planlamaktadır.

Havva annesinin öğüdüyle Rüzgar’la ilgilenmeye karar vermiştir. Fakat çocuk bakımından hiç anlamamaktadır. Sultan, Havva’nın tavırlarından iyice rahatsız olmuştur onu susturmak için Cüneyt’le iş birliği yapmayı düşünür. Bu durumdan haberdar olan Havva, Sultan’la bir kez daha karşı karşıya gelmiştir. Bu kez teyze-yeğen arasındaki ipler gerçekten kopar. Sultan en büyük kozunu oynayarak Havva’dan intikamını alacaktır.Yer Gök Aşk 29. Bölüm 7 Mart Fragmani izle

0 yorum: